Hey

25. května 2007 v 11:23 | lucička |  Články
HyperLink
HyperLink
Yvette (14) z Naila se nemůže vzpamatovat: Její velký brácha Adrian (19) s ní chce na Tokio Hotel-koncert! "Dříve byli podle mě úmorní",říká. "Ale musím přiznat: nové album Zimmer 483 je silný- a kluci sou prostě cool."
Skutečně dorazili Bill (17) a spol. do světa "velkých". Pryč s časy, ve kterých rokovali v zapadlých klubech- 3.4. startuje (v Praze) jejich evropské tour, při kterém naplní haly, které jsou jinak rezervovány pro absolutní světové hvězdy. V mnichovské hale Olympia (14 000 míst) naposledy hrály popové královny jako je třeba Nelly Furtado (28) či Shakira (30). Den po TH tam na pódium nastoupí Snop Dogg (35) a P.Diddy (37).
250€ za lístek
Jen pro 14 vystoupení v Německu bylo prodáno přes 120 000 lístků! V Hamburgu se kvůli vstupenkám fanoušci poprali. Celá Evropa je v TH horečce: Ve Varšavě se na černém trhu platilo za lístek až 250€.
"Stále dostáváme hodně pošty od starších fanoušků", prozradil Tom (17). 62-letý fanoušek píše, že TH sou pro něj mladou směsicí Beatles a Rolling Stones. Srovnáváni s dvěmi největšími skupinami hudebních dějin nenechává ani cooláckého Toma chladným. "To je mega-vostrý!"
Nejen fanoušci TH jsou starší. Také Gustav (18), Georg (19) a dvojčata vyrostli rychlým tempem. TV-interview dávají zatím s velkou trpělivostí a ubytovávají se jako samozřejmost v nejdražších hotelech. Na fotografiích v tisku působí teď vážně a dospěle. Kvůli dobrému zvládnutí mamutího turné zpřísnil Georg svůj fitness program- a dokonce i Bill byl zahlédnut v posilovně.
Bill v posilovně?
Žádné světlo bez stínu. Nejen mladí fanoušci si dělají starosti, že teď TH dělají moc prot to, aby byli cool a dospělejší. Na popové scéně se objevily první znepokojené ohlasy. "Ti kluci jsou naprosto přetížení", podle zasvěcenců. A v oběhu se objevují dokonce i první fémy o drogách! Je to všechno jen závist?
Za kulisami nechají kluci své cool masky rádi spadnout. Opřou se o hrací nosníky, provádí krkací duely a cpou se svými pizzami přímo z balení. Tak, jako úplně normální mladí- kteří se náhodou objevili místo v ubytovně pro mládež v luxusním hotelu.. "Luxus nepotřebujeme", prozrazuje Gustav. "Ale (cenově) výhodnější hotely nejsou často dostatečně hlídány. Tolik svý fans máme rádi- ale tam by sme nikdy nebyli v klidu!"
Žádný důvod ke starostem tudíž: Bill, Tom, Gustav a Georg zůstali stejnými, jen jsou právě o rok starší. A v každém případě: Yvette se už nemusí před svým bratrem stydět poslouchat Tokio Hotel. Kdo by si to před rokem pomyslel?
HyperLink HyperLink
Faktor lamače srdcí:
0 = kamarád - nikdy svůj sex-appeal nevyužívá!
1 = princ- ranit- nic, co by chtěl…
2 = hráč - šarmantní, ale né neškodný..
3 = Zabiják - akutní nebezpečí zlemení pro srdce dívek!
Bill Kaulitz
Sex-appeal: Tajuplný mix mírného a divokého- úchvatný!
Sklon k romantice: Výrazný. "Pro velkou lásku bych udělal všechno!" Dokud jí nenajde, bude psát toužebné texty…
Svádění: Nepatrné. "Nemám rád sex bez lásky!"
Mužné-geny: sotva existují. Jedině jeho sklon k extrémní žárlivosti svědčí o mužském uvažování…
Výsledek: I kdyby v řadách fanynek lámal srdce- úmyslně by Bill žádnou dívku nezranil!
Faktor lamače srdcí- 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bol/a si tu??????????????

klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama