Kráľ Bill dobyl Europu.

25. května 2007 v 10:54 | lucička |  Bill Kaulitz
Warschau, Wien, Berlin: "Zimmer 483"- Tour byla pro Billa & co jedinečný triumf
Tři návěsové tahače spolu se 4mi tunami vybavení, dva nightliner, podium za dva miliöny, 17 songů za 93minut, 23 show, 19 000 fanoušků - tím vším se muže chlubit "Zimmer 483" Tour od Tokio Hotel.
Bill, Tom, Gustav, Georg v posledních tydnech dobyly celou Evropu svojí užasnou rockovou show. Není rozdíl mezi Varšavou, Paříží, Vídní nebo Berlínem všude propukla naprostá TH-hysterie. Jejich přectavení jsou blaznívá! Absolutní hit: podium skladajicí se z kovových plátů. Ohromující vyvrcholení: Kovové ppláty jsou u každeho songu jinak osvětlené. Celá hala se halí do zavoje pestrých barev. Wow. Show začíná: "Ubers Ende der Welt" Na platně zaujímají své místo pohledy na Gustava, Georga a Toma. Příjde Bill? Ne! Mužeme ho vidět až o pár sekund později. Jako mávnutím kouzelné hůlky se oběví na malém podiu. Kde okamžitě začne předvádět sexy kreace s nataženým ukazovačkem. Bill rock-král! Jako další přichazí "Reden" a "Ich brech aus", teprve poté se Bill přivítá s fanoušky. Následuje tajemné "Spring nicht". Při "Der Letze Tag" Chodí vysoko ke gustavovi po třípocdovém podiu. Při "Wo sind eure Hande" rozzáří publikum a užívá si pohled na pohybujicí se dav. Měkčí verzi Tokio Hotel přectavuje "Durch den monsun" Tom a Georg hrají na dvou vystupcích. Bill je naokraji maleho podia vepředu a povzbuzuje ruce fanoušků. Z "Wir sterben niemals aus" přijde k Tomoj a dodavá mu sili při jeho sólu. Po skončení "Stich ins Glück" bere Bill do rukou megafon a povzbuzuje fanoušky k songu "Schrei". Geil! "Vergessene Kinder", "Leb die Sekunde", "Heilig" a "Totgeliebt" tracklist končí. Po zaznění přídavků "Unendlichkeit" a "Rette mich" kdy Bill zpívá procítěně na okraji podia, sedí všichni na podiu vystupující do davu a hrají "An deiner Seine", vylétnou stříbrné konfety.. Je to silné finále!
14. května mají Tokio Hotel poslední Zimmer-483" - tour vystoupení v Kölnu. Potom jsou na řadě termíny na promo v Anglii a francii. Ale ani němečtí fanoušci nebudou ošizeny. Tom prokecl: "Na léto je naplánovano několikvelkých Open- Air"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bol/a si tu??????????????

klik

Komentáře

1 ewelinka k ewelinka k | 29. května 2007 v 19:40 | Reagovat

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!akoze slabo coooooool:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama