Německé správy z Francie , STRUČNĚ

1. května 2007 v 10:33 | lucička |  Články
Moderátorka: Právě měli první koncert v Paříži a mluví se tam o fanouškovské hysterii, francouzští a němečtí teenageři jsou si velmi podobní.
Chlápek: Píseň Schrei zní velmi podobně po celé Evropě, ale tihle francouzští fanoušci nevědí o čem zpívají. Gramatika na jejich plakátech není taky velmi dobrá. Ale naši sousedi křičí velmi hlasitě Bill, Tom, Gustav a Georg.
Stručné shrnutí z FR z německých zpráv:
Říkají, že to tam bylo skvělé, že fanoušci tam jsou skvělý, koncert byl vyprodaný a je vždycky strašně skvělé, že se vyprodají všechny lístky a mají to tam plné. Kromě jazykových problémů, šlo všechno skvěle. Že prý znají svoje francouzské fanoušky jako znají německé.
Fanoušci tam na ten koncert dlouho čekali a jedna 15letá holka z Švýcarska řekla, že tam byla už před koncertem 72 hodin! Že dobře nespala a nejedla pořádně skoro týden...ale to je v pořádku, protože je to jenom jeden týden za rok.
Taky řekli, že tam měli kolem 6 500 fanoušků a Bill byl trochu nervózní před celou show, ale všechno šlo perfektně. Dostali taky zlatou desku za 250 000 prodaných kopií.
Taky řekli, že dvojčata se teď budou pokoušet o řidičský průkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama